اصفهانی ها

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

اصفهانی ها
اصفهانی ها
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
» فهرست مکان های دیدنی (تاریخی و طبیعی) استان اصفهان
جزئیات مراسم اختتامیه جام جهانی؛ بلندگوی آخر جام در دست همسر مدافع اسپانیا  Emptyالإثنين أبريل 06, 2015 12:54 am من طرف مهمان

» دانلود سریال حریم سلطان
جزئیات مراسم اختتامیه جام جهانی؛ بلندگوی آخر جام در دست همسر مدافع اسپانیا  Emptyالخميس أكتوبر 02, 2014 6:09 am من طرف esfahaniha

» کچلا باید برقصند کچلا باید برقصند
جزئیات مراسم اختتامیه جام جهانی؛ بلندگوی آخر جام در دست همسر مدافع اسپانیا  Emptyالإثنين سبتمبر 15, 2014 8:13 am من طرف مهمان

» آدرس و شماره تلفن مراكـز علمي كــاربردي استان اصفهان
جزئیات مراسم اختتامیه جام جهانی؛ بلندگوی آخر جام در دست همسر مدافع اسپانیا  Emptyالسبت سبتمبر 13, 2014 9:47 am من طرف esfahaniha

» اگر عکس ها در جستجوی گوگل باز نشه
جزئیات مراسم اختتامیه جام جهانی؛ بلندگوی آخر جام در دست همسر مدافع اسپانیا  Emptyالجمعة سبتمبر 05, 2014 12:54 pm من طرف esfahaniha

» سایت های زیر نویس فیلم و سریال و مستند
جزئیات مراسم اختتامیه جام جهانی؛ بلندگوی آخر جام در دست همسر مدافع اسپانیا  Emptyالإثنين سبتمبر 01, 2014 5:00 pm من طرف مهمان

» روشهایی برای غلبه بر نگرانی و اضطراب
جزئیات مراسم اختتامیه جام جهانی؛ بلندگوی آخر جام در دست همسر مدافع اسپانیا  Emptyالثلاثاء أغسطس 19, 2014 5:23 pm من طرف esfahaniha

» روشهایی برای غلبه بر نگرانی و اضطراب
جزئیات مراسم اختتامیه جام جهانی؛ بلندگوی آخر جام در دست همسر مدافع اسپانیا  Emptyالثلاثاء أغسطس 19, 2014 5:23 pm من طرف esfahaniha

» نقل و قول های گران بها
جزئیات مراسم اختتامیه جام جهانی؛ بلندگوی آخر جام در دست همسر مدافع اسپانیا  Emptyالثلاثاء أغسطس 19, 2014 5:21 pm من طرف esfahaniha

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

جزئیات مراسم اختتامیه جام جهانی؛ بلندگوی آخر جام در دست همسر مدافع اسپانیا

جزئیات مراسم اختتامیه جام جهانی؛ بلندگوی آخر جام در دست همسر مدافع اسپانیا  Empty جزئیات مراسم اختتامیه جام جهانی؛ بلندگوی آخر جام در دست همسر مدافع اسپانیا

پست من طرف جزئیات مراسم اختتامیه الأحد يوليو 13, 2014 1:53 pm

جزئیات مراسم اختتامیه جام جهانی؛ بلندگوی آخر جام در دست همسر مدافع اسپانیا

مراسم اختتامیه بیستمین دوره رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل تا ساعتی دیگر و قبل از برگزاری فینال برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی «خبرگزاری دانشجو»، مراسم اختتامیه جام جهانی 2014 برزیل در حالی برگزار می شود که قرار است خواننده ای کلمبیایی، همسر جرارد پیکه، مدافع تیم ملی اسپانیا به صورت زنده برنامه اش را اجرا کند.

مراسم اختتامیه جام جهانی از ساعت 10:50 به وقت محلی و قبل از بازی آلمان و آرژانتین شروع خواهد شد. (بازی نهایی ساعت 16 به وقت محلی شروع می شود.)

محل برگزاری این مراسم نیز در ورزشگاه ماراکانا خواهد بود؛ استادیومی که میزبان هفت بازی در جام جهانی بود و برای این تورنمنت مورد بازسازی قرار گرفت.

قرار است طبق برنامه ریزی صورت گرفته، خواننده این مراسم با کمک یک طناب در محل مورد نظر فرود بیاید.

خواننده مراسم اختتامیه جام جهانی 2014، آهنگ رسمی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی را نیز خوانده بود. او همسر جرارد پیکه است و این دو یک فرزند به نام میلان نیز دارند.

در ادامه مراسم کارلس پویول، مدافع سابق تیم ملی اسپانیا کاپ جام جهانی را در محل مورد نظر قرار خواهد داد تا به نوعی از این جام رونمایی شود

جزئیات مراسم اختتامیه
مهمان

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة