اصفهانی ها

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

اصفهانی ها
اصفهانی ها
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
» فهرست مکان های دیدنی (تاریخی و طبیعی) استان اصفهان
مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!  Emptyالإثنين أبريل 06, 2015 12:54 am من طرف مهمان

» دانلود سریال حریم سلطان
مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!  Emptyالخميس أكتوبر 02, 2014 6:09 am من طرف esfahaniha

» کچلا باید برقصند کچلا باید برقصند
مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!  Emptyالإثنين سبتمبر 15, 2014 8:13 am من طرف مهمان

» آدرس و شماره تلفن مراكـز علمي كــاربردي استان اصفهان
مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!  Emptyالسبت سبتمبر 13, 2014 9:47 am من طرف esfahaniha

» اگر عکس ها در جستجوی گوگل باز نشه
مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!  Emptyالجمعة سبتمبر 05, 2014 12:54 pm من طرف esfahaniha

» سایت های زیر نویس فیلم و سریال و مستند
مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!  Emptyالإثنين سبتمبر 01, 2014 5:00 pm من طرف مهمان

» روشهایی برای غلبه بر نگرانی و اضطراب
مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!  Emptyالثلاثاء أغسطس 19, 2014 5:23 pm من طرف esfahaniha

» روشهایی برای غلبه بر نگرانی و اضطراب
مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!  Emptyالثلاثاء أغسطس 19, 2014 5:23 pm من طرف esfahaniha

» نقل و قول های گران بها
مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!  Emptyالثلاثاء أغسطس 19, 2014 5:21 pm من طرف esfahaniha

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!

مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!  Empty مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!

پست من طرف Masoud. السبت فبراير 09, 2013 3:02 pm

واکنش خارج از عرف غرب به دستاورد جدید ایران
تیتر مشمئزکننده ی مجله آلمانی: یک ایرانی به فضا رقت!/ واکنش توهین آمیز به "اعلام آمادگی احمدی نژاد برای سفر به فضا"/ مک کین: ببخشید، شوخی کردم!

مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!  Inn_t_r_box مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!  Inn_t_l_box

جان مک‌کین در واکنش به آمادگی محمود احمدی‌نژاد برای اعزام به فضا، اظهارات مشمئزکننده ای در مورد رییس جمهور ایران به زبان آورد.
مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!  Inn_b_r_box مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!  Inn_b_l_box

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!  Wol_errorاین عکس تغییر سایز داده شده است. روی این جایگاه کلیک کنید برای دیدن عکس کامل. تصویر اصلی دارای اندازه 650x365 یا سنگینی میباشد 29کیلو بایت.
مجله آلمانی زیر میمون فرستاده شده به فضا نوشت : یک ایرانی به فضا رفت !!  33290_361
جان مک‌کین در واکنش به آمادگی محمود احمدی‌نژاد برای اعزام به فضا، اظهارات مشمئزکننده ای در مورد رییس جمهور ایران به زبان آورد.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ او در توئيتر آمادگی رییس جمهور ایران را به تمسخر گرفته ، جملات گستاخانه و توهین آمیزی علیه رییس جمهور ایران را بیان کرده است.

اندکی پس از انتشار این توئیت بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی به گفته مک‌کین انتقاد کرده و اظهارات او را توهین آمیز خواندند.

مک‌کین در واکنش به انتقادات در توئیت دیگری، ضمن عذرخواهی گفته خود را صرفا یک "شوخی" دانست!

تیتر مشمئزکننده ی مجله آلمانی

همچنین مجله فوکوس در واکنش به دستاوردید جدید ایران، توهینی بی سابقه به ایرانیان کرد و حقn و کینه خود نسبت به مردم این کشور را نشان داد.

مجله فوکوس Focus در آلمان در آخرین شماره خود عکسی از این میمون را انداخته و زیر آن نوشته است: یک ایرانی به فضا رقت!

حداقل توقع ایرانیان، واکنش و برخورد حقوقی سفارت ایران در این زمینه است.

Masoud.
مهمان

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة