اصفهانی ها

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

اصفهانی ها
اصفهانی ها
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
» فهرست مکان های دیدنی (تاریخی و طبیعی) استان اصفهان
...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  Emptyالإثنين أبريل 06, 2015 12:54 am من طرف مهمان

» دانلود سریال حریم سلطان
...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  Emptyالخميس أكتوبر 02, 2014 6:09 am من طرف esfahaniha

» کچلا باید برقصند کچلا باید برقصند
...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  Emptyالإثنين سبتمبر 15, 2014 8:13 am من طرف مهمان

» آدرس و شماره تلفن مراكـز علمي كــاربردي استان اصفهان
...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  Emptyالسبت سبتمبر 13, 2014 9:47 am من طرف esfahaniha

» اگر عکس ها در جستجوی گوگل باز نشه
...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  Emptyالجمعة سبتمبر 05, 2014 12:54 pm من طرف esfahaniha

» سایت های زیر نویس فیلم و سریال و مستند
...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  Emptyالإثنين سبتمبر 01, 2014 5:00 pm من طرف مهمان

» روشهایی برای غلبه بر نگرانی و اضطراب
...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  Emptyالثلاثاء أغسطس 19, 2014 5:23 pm من طرف esfahaniha

» روشهایی برای غلبه بر نگرانی و اضطراب
...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  Emptyالثلاثاء أغسطس 19, 2014 5:23 pm من طرف esfahaniha

» نقل و قول های گران بها
...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  Emptyالثلاثاء أغسطس 19, 2014 5:21 pm من طرف esfahaniha

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...

...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  Empty ...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...

پست من طرف esfahan السبت فبراير 09, 2013 3:22 pm

به غضنفر میگن عجب مملکت خر تو خری داریم میگه آره بابا من 3 بار رفتم سربازی هیچکی نفهمید!...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  24...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  24

esfahan
مهمان

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  Empty رد: ...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...

پست من طرف castlee السبت فبراير 09, 2013 3:24 pm

غضنفر آهنگ خالی گوش می کرده میزنه زیر گریه میگن چرا گریه می کنی؟ با بغض میگه آخه خوانندش لاله!...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  24

castlee
مهمان

...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  Empty رد: ...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...

پست من طرف ehsanz السبت فبراير 09, 2013 3:24 pm

غضنفر میخواسته زیردریایی آمریکاییا تو خلیج فارس رو غرق کنه، در میزنه فرار میکنه!...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  24

ehsanz
مهمان

پست من طرف ehsanz السبت فبراير 09, 2013 3:25 pm

به غضنفر می گن چرا قرصات رو سر وقت نمی خوری ؟

میگه : می خوام میکروبا رو غافل گیر کنم.
...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  24

ehsanz
مهمان

پست من طرف ehsanz السبت فبراير 09, 2013 3:25 pm

ماجرای طنز
روزی مردی به سفر میرود و به محض ورود به اتاق هتل ، متوجه میشود که هتل به کامپیوتر مجهز است . تصمیم میگیرد به همسرش ایمیل بزند . نامه را مینویسد اما در تایپ ادرس دچار اشتباه میشود و بدون اینکه متوجه شود نامه را میفرستد . در این ضمن در گوشه ای دیگر از این کره خاکی ، زنی که تازه از مراسم خاک سپاری همسرش به خانه باز گشته بود با این فکر که شاید تسلیتی از دوستان یا اشنایان داشته باشه به سراغ کامپیوتر میرود تا ایمیل های خود را چک کند . اما پس از خواندن اولین نامه غش میکند و بر زمین می افتد . پسر او با هول و هراس به سمت اتاق مادرش میرود و مادرش را بر نقش زمین میبیند و در همان حال چشمش به صفحه مانیتور می افتد:

گیرنده : همسر عزیزم

موضوع : من رسیدم

میدونم که از گرفتن این نامه حسابی غافلگیر شدی . راستش انها اینجا کامپیوتر دارند و هر کس به اینجا می اد میتونه برای عزیزانش نامه بفرسته . من همین الان رسیدم و همه چیز را چک کردم . همه چیز برای ورود تو رو به راهه . فردا میبینمت . امیدوارم سفر تو هم مثل سفر من بی خطر باشه . وای چه قدر اینجا گرمه !...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  24

ehsanz
مهمان

پست من طرف ehsanz السبت فبراير 09, 2013 3:26 pm

غضنفر رادیولوژیست می شه
از یه بیمار عکس می گیره

بعد بهش میگه :
متاسفانه عکس شما نشون می داد
که چند تا از دنده هاتون شکسته
ولی اصلا نگران نباشید
من خودم با Photoshop درستش کردم !!!...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  24

ehsanz
مهمان

پست من طرف ehsanz السبت فبراير 09, 2013 3:26 pm

قل مراد میگه عجیبه! میگن چی عجیبه؟ میگه 100000 تا تماشاگر ،
22 تا بازیکن ،3 تا داور! میگن این کجاش عجیبه؟
میگه گنجیشکه همرو ول کرده سر من کار خرابی کرده !...:: جوکستـــــــــــــــــــــــان ::...  24

ehsanz
مهمان

پست من طرف ehsanz السبت فبراير 09, 2013 3:27 pm

يارو ميره خواستگاري، پدر عروس مي‌پرسه: شما خونه داريد؟ يارو ميگه: خونه كه نه، ‌ولي بروبچه‌ها مكان زياد دارن!!!

ehsanz
مهمان

پست من طرف ehsanz السبت فبراير 09, 2013 3:27 pm

راهنمايي و رانندگي فلان آباد براي چندمين بار اعلام کرد :
"شهروندان عزيز براي آزمون راهنمايي رانندگي احتياج نيست ناشتا باشيد !!
لطفا سوال نفر ماييد"

ehsanz
مهمان

بازگشت به بالاي صفحه