اصفهانی ها

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

اصفهانی ها
اصفهانی ها
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
» فهرست مکان های دیدنی (تاریخی و طبیعی) استان اصفهان
خانم خواننده لبنانی «هیفا وهبی» نسبت به انتشار اخباری در مورد ازدواجش با سید حسن نصرالله واکنش نشان داد. Emptyالإثنين أبريل 06, 2015 12:54 am من طرف مهمان

» دانلود سریال حریم سلطان
خانم خواننده لبنانی «هیفا وهبی» نسبت به انتشار اخباری در مورد ازدواجش با سید حسن نصرالله واکنش نشان داد. Emptyالخميس أكتوبر 02, 2014 6:09 am من طرف esfahaniha

» کچلا باید برقصند کچلا باید برقصند
خانم خواننده لبنانی «هیفا وهبی» نسبت به انتشار اخباری در مورد ازدواجش با سید حسن نصرالله واکنش نشان داد. Emptyالإثنين سبتمبر 15, 2014 8:13 am من طرف مهمان

» آدرس و شماره تلفن مراكـز علمي كــاربردي استان اصفهان
خانم خواننده لبنانی «هیفا وهبی» نسبت به انتشار اخباری در مورد ازدواجش با سید حسن نصرالله واکنش نشان داد. Emptyالسبت سبتمبر 13, 2014 9:47 am من طرف esfahaniha

» اگر عکس ها در جستجوی گوگل باز نشه
خانم خواننده لبنانی «هیفا وهبی» نسبت به انتشار اخباری در مورد ازدواجش با سید حسن نصرالله واکنش نشان داد. Emptyالجمعة سبتمبر 05, 2014 12:54 pm من طرف esfahaniha

» سایت های زیر نویس فیلم و سریال و مستند
خانم خواننده لبنانی «هیفا وهبی» نسبت به انتشار اخباری در مورد ازدواجش با سید حسن نصرالله واکنش نشان داد. Emptyالإثنين سبتمبر 01, 2014 5:00 pm من طرف مهمان

» روشهایی برای غلبه بر نگرانی و اضطراب
خانم خواننده لبنانی «هیفا وهبی» نسبت به انتشار اخباری در مورد ازدواجش با سید حسن نصرالله واکنش نشان داد. Emptyالثلاثاء أغسطس 19, 2014 5:23 pm من طرف esfahaniha

» روشهایی برای غلبه بر نگرانی و اضطراب
خانم خواننده لبنانی «هیفا وهبی» نسبت به انتشار اخباری در مورد ازدواجش با سید حسن نصرالله واکنش نشان داد. Emptyالثلاثاء أغسطس 19, 2014 5:23 pm من طرف esfahaniha

» نقل و قول های گران بها
خانم خواننده لبنانی «هیفا وهبی» نسبت به انتشار اخباری در مورد ازدواجش با سید حسن نصرالله واکنش نشان داد. Emptyالثلاثاء أغسطس 19, 2014 5:21 pm من طرف esfahaniha

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

خانم خواننده لبنانی «هیفا وهبی» نسبت به انتشار اخباری در مورد ازدواجش با سید حسن نصرالله واکنش نشان داد.

خانم خواننده لبنانی «هیفا وهبی» نسبت به انتشار اخباری در مورد ازدواجش با سید حسن نصرالله واکنش نشان داد. Empty خانم خواننده لبنانی «هیفا وهبی» نسبت به انتشار اخباری در مورد ازدواجش با سید حسن نصرالله واکنش نشان داد.

پست من طرف ???? ??? السبت فبراير 09, 2013 3:05 pm

خانم خواننده لبنانی «هیفا وهبی» نسبت به انتشار اخباری در مورد ازدواجش با سید حسن نصرالله واکنش نشان داد.
خانم خواننده لبنانی «هیفا وهبی» نسبت به انتشار اخباری در مورد ازدواجش با سید حسن نصرالله واکنش نشان داد. 33619_395

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ وی اخباری را که از زبان وی پخش کرده اند که گویا در دوران نوجوانیش، همسر حسن نصرالله رهبر حزب الله لبنان بوده است را رد کرده است.

هیفا به شیوه ای تمسخرآمیز به این شایعه به مجله ی"لها" می گوید: احتمالاً در آینده همسر اوباما شوم.
هیفا ضمن تقدیر از نصرالله می گوید: به کاردانی و سیاستهای نصرالله و نقش وی در مقابله با حملات اسرائیل بر سر لبنان احترام می گذارد

???? ???
مهمان

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة